FC Slavia K. Vary - FSV Zwickau

Hra bez hranic - fotbal spojuje / Spiel ohne Grenzen - Fußball verbindet

Měsíc: Květen 2018

Druhé setkání vedoucích osob projektu

K druhému setkání osob zodpovědných za plánování a přípravu jednotlivých akcí v rámci projektu „Spiel ohne Grenzen – Fussball verbindet. Hra bez hranic – Fotbal spojuje“, který byl uzavřen mezi kluby FSV Zwickau a FC Slavia Karlovy Vary tentokráte došlo v Karlových Varech. Přítomen byl tentokrát i předseda klubu FC Slavia Karlovy Vary pan Stanislav Štípek.

Pokračovat

Společný trénink U15

Dne 25. května 2018 se do německého Zwickau vypravila v rámci projektu „Spiel ohne Grenzen – Fussball verbindet. Hra bez hranic – Fotbal spojuje“, který byl uzavřen mezi kluby FSV Zwickau a FC Slavia Karlovy Vary, kategorie U15, což jsou kluci narození v roce 2003. Pod vedením trenérů Dana Drahokoupila a Karla Dvořáka absolvovali kluci společný trénink s o rok mladší kategorií ze Zwickau. Po prvotním seznámením se s areálem a samotným přivítáním ze strany našeho partnera se kluci pomalu převlékli a odebrali na místní umělou trávu, kde se měl konat společný trénink.

Pokračovat

Školení trenérů

Dne 13.května 2018 projekt „Spiel ohne Grenzen – Fussball verbindet. Hra bez hranic – Fotbal spojuje“, který byl uzavřen mezi kluby FSV Zwickau a FC Slavia Karlovy Vary do Zwickau poslal nejen kategorie U8 a U10, ale i trenérský tým FC Slavia Karlovy Vary.

Pokračovat

Zwickau kategorie U8 a U10

V rámci projekt „Spiel ohne Grenzen – Fussball verbindet. Hra bez hranic – Fotbal spojuje“, který byl uzavřen mezi kluby FSV Zwickau a FC Slavia Karlovy Vary tentokráte poslal do Zwickau kategorie U8 a U10. Setkání se konalo 13. května 2018.

Pokračovat

Dvoudenní turnaj U9 a U11

Projekt „Spiel ohne Grenzen – Fussball verbindet. Hra bez hranic – Fotbal spojuje“, který byl uzavřen mezi kluby FSV Zwickau a FC Slavia Karlovy Vary pokračoval následnou akcí dne 7. května 2018 pro kategorii U9 a U11, která se se svými vrstevníky setkala na dvoudenním turnaji ve Františkových Lázních.

Pokračovat