Projekt „Spiel ohne Grenzen – Fussball verbindet. Hra bez hranic – Fotbal spojuje“, který byl uzavřen mezi kluby FSV Zwickau a FC Slavia Karlovy Vary pokračoval následnou akcí dne 7. května 2018 pro kategorii U9 a U11, která se se svými vrstevníky setkala na dvoudenním turnaji ve Františkových Lázních.

Kluci si po příjezdu do Zwickau v rámci interkulturní akce prohlédli hlavní stadion prvního týmu FSV Zwickau. Komentovaná prohlídka kluky zavedla nejen na stadion, ale hlavně i do samotného zázemí stadionu a kluci si tak mohli prohlédnout, jakým způsobem funguje, co vše je zapotřebí a jaká jsou samotná pravidla prvního týmu FSV, který hraje třetí nejvyšší soutěž v Německu. Po prohlídce proběhl přesun na Westsachsen Stadion, kde mají zázemí mládežnické
týmy.

Po, opět, komentované prohlídce areálu a samotného zázemí měli kluci volno a v rámci tohoto volna využili sportoviště a připravené fotbalové pomůcky. Následně nás čekal společný trénink obou kategorií s kluky z FSV Zwickau.

Kluci byli rozděleni do skupin po cca šesti hráčích z obou týmu a následně absolvovali jednotlivá cvičení, která pro ně připravili trenéři všech kategorií. Na závěr společného tréninku proběhla i samotná hra v duchu FAIR PLAY.