FC Slavia K. Vary - FSV Zwickau

Hra bez hranic - fotbal spojuje / Spiel ohne Grenzen - Fußball verbindet

Měsíc: Leden 2020

Německý den absolvovala i kategorie mladších žáků

Svůj „Německý den“ absolvovala i kategorie mladších žáků, pro které byl připraven velmi nabitý den. Již ráno se kluci cestou do Zwickau zastavili ve firmě SKF Chodov a zde pro ně byla připravena komentovaná prohlídka firmy. Tato firma, která mimo jiné sídlí i ve Zwickau, v loňském roce pořádala fotbalový turnaj a naši kluci, jako vítězové tohoto turnaje, obdrželi pozvánku zúčastnit se mezinárodního turnaje ve švédském Göteborgu.

Pokračovat

Společný trénink a přátelské utkání kategorie U12

V rámci spolupráce s FSV Zwickau se v Karlových Varech setkali kluci z kategorie U12. Náplní tohoto setkání byl společný trénink a přátelské utkání. Během pauzy došlo i na společné setkání, hlavně pak samotných trenérů obou kategorií, kteří tak měli možnost naplánovat další akci této kategorie. Ta by se měla uskutečnit následující pátek, tentokráte u našeho partnera ve Zwickau. Kluci absolvují celodenní výlet a jehož náplní, mimo těch fotbalových, by měla být návštěva ledové plochy ve Zwickau.

Pokračovat

Setkání osob zodpovědných za projekt proběhlo v roce 2020 jako první v Karlových Varech

Oficiální společné setkání osob zodpovědných za plánování a chod projektu proběhlo v roce 2020 jako první v Karlových Varech. V první části jsme společně řešili poslední detaily soustředění kategorií U14 a U19, které proběhne druhý víkend v únoru v Karlových Varech a zároveň i „Německý den“ kategorie U12 ve Zwickau, která se z důvodu nemoci nemohla zúčastnit této akce na podzim loňského roku.

Pokračovat

První akce roku 2020 – halový turnaj U11 v Karlových Varech

První akcí roku 2020 v rámci našeho projektu s FSV Zwickau byl halový turnaj kategorie U11 u nás v Karlových Varech. Domácí tým postavil dva týmy a vedle partnera ze Zwickau se na turnaji představil náš soused Baník Sokolov a dále pak FK Most a FK Teplice. Po základní části, kdy se hrálo systémem každý s každým, se rozjela druhý fáze turnaje a to boje o konečné pořadí v turnaji.

Pokračovat