FC Slavia K. Vary - FSV Zwickau

Hra bez hranic - fotbal spojuje / Spiel ohne Grenzen - Fußball verbindet

Měsíc: Únor 2020

Kategorie U14 vyrazila o jarních prázdninách do Zwickau

O prvním víkendu jarních prázdnin vyrazila do Zwickau kategorie U14, aby zde sehrála přátelské utkání v rámci projektu. Klukům se dle slov trenéra zápas moc nepovedl a se svým soupeřem nakonec prohráli 1:4. Přesto je potřeba celý tým pochválit za přístup k akci projektu v době prázdnin.

Pokračovat

Soustředění U14 v našem městě

Po kvalitním soustředění v loňském roce k nám opět zavítala na soustředění kategorie U14 ze Zwickau. Pro kluky bylo během tří dnů naplánováno plno společných akcí, jejichž náplní byly společné tréninky, přátelský zápas a nechyběla ani interkulturní akce v podobě velmi oblíbeného bowlingu.V přátelském zápase měli více sil kluci ze Zwickau a s přehledem zvítězili 6:0. Náročný víkend kluci zakončili prohlídkou našeho města.

FC Slavia Karlovy Vary – FSV Zwickau 0:6 (0:4)

Pokračovat

Soustředění U19 v našem městě

Pravidelným účastníkem soustředění v našem městě je kategorie U19 a ani v letošní zimní přípravě tomu nebylo jinak. Oproti loňskému soustředění se to letošní neslo ve volném tempu a samotné tréninky nebyly v tak velké intenzitě. Stejně jako kategorie U14 navštívila U19 taktéž centrum města a nechyběla tradiční akce v podobě bowlingu. V přátelském zápase jsme tentokráte našemu partnerovi vrátili vysokou porážku z léta loňského roku a zvítězili 3:1.

FC Slavia Karlovy Vary U19 – FSV Zwickau U19 3:1 (2:1)

Pokračovat