FC Slavia K. Vary - FSV Zwickau

Hra bez hranic - fotbal spojuje / Spiel ohne Grenzen - Fußball verbindet

Měsíc: Srpen 2021 (strana 1 z 2)

Víkendový turnaj kategorie U15

Svůj turnaj v rámci projektu absolvovala v Karlových Varech i kategorie U15 a to za účasti FC Slavia Karlovy Vary, FSV Zwickau a FTA Praha. Dopoledne kluci odehráli svá první utkání a po pauze se hráli odvety. Nejvíce se dařilo klukům ze Zwickau, kteří celkově porazili Slavii Karlovy Vary 2:0 a FTA Praha 3:1. Zápasy FC Slavie Karlovy Vary a FTA Praha skončili celkovým vítězstvím kluků z Varů a to v poměru 5:0.

Pokračovat

Víkendový turnaj kategorie U13

Ve stejný den jako kategorie U11 absolvovala turnaj v Německu i kategorie U13. Naši kluci postupně změřili síly s Erzgebirge Aue 2:6, VfB Auerbach 3:3, FSV Zwickau 3:6 a v posledním zápase s Fortunou Köln 2:7. Na tomto turnaji nešlo tak o výsledek, ale spíše o možnost zahrát satraktivními soupeři. Kluci předvedli kvalitní výkon a jediné, co jim trenéři mohli vytknout bylo zakončení jednotlivých akcí.

Pokračovat

Víkendový turnaj kategorie U11

Kategorie U11 se o víkendu zúčastnila turnaje, který pořádala v rámci dne s Baníkem Ostrava FK Hvězda Cheb. Na kvalitně obsazeném turnaji naši kluci obsadili konečné 5. místo, když v základní skupině porazili Domažlice 3:0, Skalnou 6:1 a Aš 9:1. Dvě prohry s Příbramí 2:6 a Sokolovem 1:5 nás nakonec poslali do stříbrné skupiny, kde jsme vše vyhráli (Hvězda Cheb 5:0 a Chomutov 6:2).

Pokračovat

Společné soustředění kategorie U19

Jako poslední se společného soustředění zúčastnila i kategorie U19. Pro tuto věkovou kategorii to bylo již čtvrté setkání v rámci soustředění a tak je již možné sledovat posun a vzájemnou konfrontaci. V přátelském utkání se projevila kvalita našeho partnera, který nakonec zvítězil 7:3. Samotný zápas se hrál na tři třetiny a naši kluci dokázali se soupeřem držet dlouho krok.

Pokračovat

Společné soustředění kategorie U15

Společně s kategorií U14 absolvovala své soustředění i kategorie U15. Na umělé i přírodní trávě kluci absolvovali celkem 8 společných tréninků a přátelský zápas, který skončil výsledkem 2:2. S ohledem na začínající mistrovská utkání byla náplní soustředění především herní cvičení se zaměřením na zakončení. Během soustředění i tato kategorie navštívila v rámci interkulturní akce bowling a kluci ze Zwickau pak navštívili centrum města.

Pokračovat

Starší příspěvky