FC Slavia K. Vary - FSV Zwickau

Hra bez hranic - fotbal spojuje / Spiel ohne Grenzen - Fußball verbindet

Měsíc: Červen 2019

Přátelská utkání proti FSV Zwickau a FK Ostrov

První den prázdnin se do projektu zapojila i nejmenší kategorie elévů a na umělce v Drahovicích sehrála dvoukolově svá přátelská utkání proti FSV Zwickau a FK Ostrov. Kluci si mohli poprvé vyzkoušet systém hry, který je čeká od nové sezony a vedli si všichni náramně. K vidění bylo i několik povedených kombinací, za které by se nemuseli stydět ani starší kluci.

Pokračovat

Starší přípravka U10 se vypravila do Zwickau v rámci Německého dne

Jako poslední se v rámci „Německého dne“ vypravila ve čtvrtek 26. června 2019 do Zwickau kategorie starší přípravky U10. I pro tuto kategorii byl v plánu jak společný dopolední tréninky, tak i odpolední přátelské utkání. Vzhledem k horkému počasí, které ten den ve Zwickau panovalo, se obě akce konaly v hale, která je součástí areálu. Po polední pauze a taktéž krátké výuce Německého jazyka následovalo pro kluky malé překvapení.

Pokračovat

I mladší přípravka U9 se vypravila do Zwickau

Následující den se do Zwickau vypravila i druhá kategorie mladší přípravky U9. Pro tuto kategorii byl naplánován stejný program jako pro kategorii U8. Po dopoledním společném tréninku a obědové pauze následovala taktéž zábavná výuka Německého jazyka a na klucích bylo vidět, že nějaké základy už mají. Pro tuto kategorii byla také naplánována návštěva hlavního stadionu, kde mohli kluci vidět, jakým způsobem funguje chod klubu ve třetí nejvyšší soutěži Německa. Asi největším zážitkem byla pro kluky cela pro fanoušky, která je součástí stadionu.

Pokračovat

První ze tří výletů v rámci Německého dne

Ve středu, 19. června 2019, se v rámci projektu s německým FSV Zwickau uskutečnil první ze tří výletu v rámci „Německého dne“. Jako první k našim partnerům odjela kategorie mladší přípravky U8. Po příjezdu do Zwickau nás čekal společný trénink obou týmů, který trval cca 90 minut. Po krátké pauze na oběd následovala zábavná výuka základních frází v Německém jazyce, tak aby se kluci naučili alespoň trochu komunikovat se svými spoluhráči.

Pokračovat