FC Slavia K. Vary - FSV Zwickau

Hra bez hranic - fotbal spojuje / Spiel ohne Grenzen - Fußball verbindet

Měsíc: Červenec 2021

Další setkání osob zodpovědných za projekt, nyní ve Zwickau

Další setkání osob zodpovědných za projekt proběhlo tentokráte u našeho partnera ve Zwickau. Hlavním bodem našeho jednání bylo společné soustředění, které proběhne v srpnu u nás v Karlových Varech. Důležité bylo sestavit tréninkový plán pro všechny kategorie, na základě požadavků trenérů, za dodržení všech pravidel, které nám aktuální situace dovoluje či nařizuje. Partner byl také seznámen s aktuální zdravotní situací a s podmínkami pro vstup do České republiky s tím, že v případě jakékoliv změny budeme našeho partnera včas informovat. Zároveň proběhlo i vyhodnocení uskutečněných akcí v červenci s pozitivním ohlasem všech stran.

Pokračovat

Školení trenérů pod vedením zkušených lektorů Dovalila, Přerosta a Strnada

V rámci projektu proběhlo v Karlových Varech ve spolupráci s Fotbalovou asociací ČR školení trenérů pod vedením zkušených lektorů Jakuba Dovalila (trenér reprezentace Lotyšska U18), Lukáše Přerosta (šéftrenér dorostu FC Slavia Karlovy Vary) a Jiřího Strnada (referent úseku mladeže FAČR).

Pokračovat

Tréninkový kemp

Fotbalového kempu, který pořádal klub FC Slavia Karlovy Vary, se zúčastnilo i několik kluků z partnerské FSV Zwickau. Pro kluky byl připraven den plný her, soutěží a fotbalových dovedností. Pod taktovkou zkušených trenérů z Karlových Varů a Zwickau si tak mohli kluci vyzkoušet jednotlivá stanoviště nejen venku, ale i v hale.

Pokračovat