FC Slavia K. Vary - FSV Zwickau

Hra bez hranic - fotbal spojuje / Spiel ohne Grenzen - Fußball verbindet

Měsíc: Prosinec 2019

Vánoční turnaj kategorie U9

O druhé adventní neděli se u nás v Karlových Varech, v hale BK Lokomotiva Karlovy Vary, konal vánoční turnaj kategorie U9 za účasti týmů FC Slavia Karlovy Vary modrá/červená, FSV Zwickau, FK Baník Sokolov a FK Ostrov. Týmy se utkaly vzájemně každý s každým a pro zpestření turnaje dvoukolově. Nejlépe si se systémem turnaje poradil domácí tým FC Slavia Karlovy Vary – červená, který s jednou porážkou v turnaji zvítězil.

Pokračovat

Kategorie U12 na halovém turnaji ve Zwickau

Jako poslední se turnaje zúčastnila kategorie mladších žáků U12, která ve skupině A po zápasech s Dynamo Dresden (2:0), FC Carl Zeiss Jena (0:3), Tebe Berlin (0:2) a FC Erzgebirge Aue (0:2) nakonec obsadila čtvrté místo a po velice vyrovnaném utkání s RW Erfurt (1:2) nakonec obsadila konečné 8. místo. Celkovým vítězem turnaje kategorie U12 se stal domácí tým FSV Zwickau, který ve finále porazil Red Bull Leipzig 2:1.

Pokračovat

Kategorie U10 na halovém turnaji ve Zwickau

V neděli, 1. prosince 2019, se jako první na halovém turnaji ve Zwickau představila kategorie U10, která po úvodní prohře s pozdějším finalistou RB Leipzig (0:3) následně porazila Chemnitzer (3:2) a Erzgebirge Aue (3:2). Po prohře v semifinále s vítězem druhé skupiny a celkovým vítězem turnaje Soccer For Kids Dresden (2:6), se o celkové třetí místo utkala s domácím týmem ze Zwickau (2:4). Mezi nejlepšími hráči byl vyhlášen z našeho týmu Filip Krček.

Pokračovat