V září proběhlo v Karlových Varech další setkání osob zodpovědných za plánování a přípravu jednotlivých akcí v rámci projektu „Spiel ohne Grenzen – Fussball verbindet. Hra bez hranic – Fotbal spojuje“, který byl uzavřen mezi kluby FSV Zwickau a FC Slavia Karlovy Vary.

U obou klubů již byly známy všechny termíny mistrovských zápasů a turnajů v domácí soutěži a tak bylo hlavním tématem schůzky nalezení nových termínů u akcí, které právě kolidovaly s domácími soutěžemi a doplnění dalších možných společných akcí. Důležitým bodem jednání pak byla akce, která se koná dne 21. října ve Zwickau, kde se kategorie U12 a U13 zúčastní následné interkulturní akce v podobě shlédnutí mistrovského utkání německé 3. ligy mezi FSV Zwickau a Hansou Rostock.

Bohužel z důvodu prázdnin u německého partnera bylo zrušeno plánované soustředění v Karlových Varech s příslibem, že se budeme snažit najít nový náhradní termín.

Samotné setkání proběhlo ve velmi přátelské atmosféře, kde jsme se společně shodli, že všechny naše akce probíhají na výbornou s velkým ohlasem ze strany trenérů, dětí a i rodičů. Na závěr jsme se dohodli, že během listopadu proběhne další společné setkání, které bude mít za cíl doladit poslední detaily k akci, která se koná na začátku listopadu, kdy partner ze Zwickau pořádá velký turnaj, kterého se zúčastní čtyři kategorie od nás.