Další soustředění v Karlových Varech v rámci projektu „Spiel ohne Grenzen – Fussball verbindet. Hra bez hranic – Fotbal spojuje“, který byl uzavřen mezi kluby FSV Zwickau a FC Slavia Karlovy Vary absolvovala kategorie U15 pod vedením trenéra Mathiase Arnolda. Z naší strany se akce zúčastnila kategorie mladších dorostenců, kteří hrají Krajský přebor dorostu.

Na průběh celého soustředění se podepsalo počasí, které komplikovalo především první polovinu naplánovaných akcí. Po sobotním přátelském utkání, ve kterém naši dorostenci dokázali porazit dvěma brankami Lukáše a jednou Gabriela mladší kluky ze Zwickau 3:1 došlo opět na oblíbenou interkulturní akci v podobě bowlingu, který tentokráte doplnil stolní fotbal a elektronické šipky. V neděli pak měli kluci možnost shlédnout první domácí utkání našeho A-týmu proti soupeři z Brozan u Litoměčic.

Stejně tak jako poslední soustředění kategorie U19 v Karlových Varech se i toto soustředění, přes nepřízeň počasí, neslo ve velmi vysokém tempu a pilování posledních detailů před zahájením jarní části sezony.