V rámci spolupráce s německým FSV Zwickau se uskutečnila akce pod názvem „Německý den“, kterého se po přípravkových kategoriích v červnu tentokráte zúčastnily i kategorie starších žáků.

Po příjezdu do Zwickau byly na dopoledne naplánovány společné tréninky, které se nesly, vzhledem k náročnému dni, v poklidném tempu a náplní byla především střelba a hry malých forem. Po obědě a krátkém odpočinku kluci odjeli do města, kde navštívili Paintball arénu a zde si zahráli. Po návratu do areálu mládežnického centra FSV Zwickau kluci v rámci volna absolvovali procházku po Zwickau s přáním navštívit i místní obchody 🙂

Odpoledne pak kluci absolvovali přátelská utkání, která se nesla ve velmi vysokém tempu a po celodenním náročném programu si všichni vysloužili „absolutorium“. Komentář trenéra Dina Čoliče: „Výjezd se povedl, tento projekt má smysl!“ hovoří za vše.

Svůj „Německý den“ měla absolvovat i kategorie U12, ale vzhledem k velké marodce v této kategorii bude jejich výlet přesunut na jiný termín.