Po nucené pauze a uvolnění všech opatření, v souvislosti s pandemií Covid-19, se v červenci uskutečnilo první společné setkání s partnery projektu ze Zwickau. Poslední společná akce proběhla dne 6. března, kdy se ve Zwickau představily obě kategorie mladších přípravek. Na další plánované akce pak už bohužel nedošlo.

Náplní schůzky bylo především restartovat náš projekt a jednotlivé akce, které jsme si naplánovali na našem posledním setkání před pandemií. První akcí tak bude plánované společné soustředění kategorie U19, kterou postupně vystřídá kategorie U17 s U16 a nakonec pak kategorie U15 s U14. Během soustředění proběhne další společné setkání osob zodpovědných za plánovaní a chod projektu, kde bychom rádi naplánovali další společné akce. V tuto chvíli nás limituje skutečnost, že neznáme přesné termíny mistrovských zápasů všech kategorii nejen u nás, ale i v Německu.

Velice důležitá je aktuálně i spolupráce našeho partnera ze Zwickau s SAB, která by nám měla pomoci, jakým způsobem zajistit naplnění cílů a uskutečnění všech naplánovaných akcí v projektu.

Našeho setkání se zúčastnil nový šéftrenér mládeže Volker Piekarski, který vystřídal na pozici Markuse Seilera, který v klubu FSV Zwickau na konci července končí a rádi bychom mu tímto ještě jednou poděkovali za vzájemnou spolupráci a popřáli mu hodně fotbalového štěstí v novém působišti.