Po roce se opět konala společná akce v rámci projektu „Spiel ohne Grenzen – Fussball verbindet. Hra bez hranic – Fotbal spojuje“, který byl uzavřen mezi kluby FSV Zwickau a FC Slavia Karlovy Vary a to dvoudenní turnaj kategorie U11, který se pravidelně koná ve Františkových Lázních, tentokráte ve dnech 27. dubna a 28. dubna 2019.

Náš tým se v obou dnech, po odehrání základních skupin, vždy představil v bojích o umístění ve skupině „I“, tedy ve skupině o celkové 16. – 20. místo. Kluci se hodně snažili, ale bohužel v koncovce jim to moc nevycházelo. Přesto je potřeba kluky pochválit. Na kvalitně obsazeném turnaji se neztratili a se silnými týmy ze zahraničí dokázali držet krok a potrápit je.

Výsledky v základních skupinách:
Slavia KV – SC Berlin: 0:2
Slavia KV – Slavia Praha: 0:5
Slavia KV – Baltic Football School: 0:0
Slavia KV – SEMP Warszava: 0:3
Slavia KV – Aritma Praha: 0:0
Slavia KV – Rokycany: 1:0
Slavia KV – RB Leipzig: 0:0
Slavia KV – CFC 06 Hertha: 0:1

Výsledky ve skupině o umístění:
Slavia KV – SK Kladno: 2:0
Slavia KV – Baltic Football School: 0:1
Slavia KV – Grimma: 2:0
Slavia KV – Sparta Praha Girls: 2:2
Slavia KV – Ústí nad Labem: 0:0
Slavia KV – Baník Sokolov: 1:0
Slavia KV – Stodůlky: 1:0
Slavia KV – Jiskra Aš: 1:0

Partnerský tým ze Zwickau si na tomto turnaji v základní skupině vedl velice dobře a stejně jako loni závěrečnou fázi odehrál ve skupině „B“, tedy o 5. – 10. místo. Ve skupině o umístění nakonec kluci nezopakovali stejné výsledky a s jednou výhrou nakonec obsadili poslední 1. místo. Přesto je to ve velice silné konkurenci velký úspěch.

Během turnaje došlo několikrát na setkání obou týmů a trenérů, kteří společně probrali svá odehraná utkání. Bohužel ani letos se nepovedlo, aby se kluci potkali i na hřišti jako soupeři.